Правила подачі матеріалів до редакції журналу

В редакцію журналу подаються:

  1. Повна електронна версія статті. Обсяг статті (включаючи список літератури, таблиці та рисунки) не повинен перевищувати 16 с., оглядової статті - 25 с. , короткого повідомлення - 7 с.
  2. Копія першої сторінки з підписами всіх авторів.
  3. Окремий файл з рисунками, виконаними в форматах TIF, EPS, JPG, GIF і фотографиями ( здатністю не менше 300 dpi, у разі необхідності можна кольорові). Допускаються графіки та діаграми в редактор Exel. Не допускаються рисунки, підготовлені в редакторі Word. Якщо рисунки виконані в програмах MatCad, MatLab, AutoCad і подібних, необхідно переводити їх у формат .EPS або, як виняток , - .TIF з роздільною здатністю не менше 300 dpi.
  4. Відомості про кожного з співавторів: прізвище , ім'я та по батькові (російською та англійською мовами), країна, населений пункт, місце работы, вчене звання, ступінь; для переписки з редакцією – службову адресу і телефон, домашню адресу і телефон, e-mail всіх чи одного зі співавторів для опублікування в журналі.
  5. Відомості про наукові інтереси авторів, що публікуються в кінці статті.
  6. Авторська довідка, що підтверджує права інтелектуальної власності авторів (співавторів):

ДОВІДКА

(надається до редакції кожним автором / співавтором статті)

Повідомляю, що я,

______________________________________________________________________________________________________________________________
автор / співавтор статті

повідомлений про відповідальність за використання у статті матеріалів, захищених авторським правом, включаючи цитати, відтворені дані, ілюстрації та інші матеріали, і про те, що відповідальність за порушення авторських прав лягає на автора статті.

Я повідомляю, що дана стаття не опублікована і не представлена для опублікування в інші періодичні видання.

Подаючи статтю до редакції журналу, я передаю редакції право на її опублікування і подальше поширення і повідомляю, що при цьому не порушуються авторські права інших осіб та організацій.

Підпис автора __________________________ «___» _______________ 20__ р.

П.І.Б. ______________________________________________________________
Адрес _____________________________________________________________
Місце роботи _____________________________________________________
(для працюючих) _________________________________________________
Тел. _______________________________________________________________
Факс ______________________________________________________________

Статтю слід направляти в електронному вигляді по E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..